Procedury

ZARZĄDZENIE nr7/2020/2021 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kościelisku z dnia 6 listopada 2020roku w sprawie przedłużenia nauczania zdalnego do dnia 29 listopada 2020r. w klasach 4-8 Szkoły Podstawowej oraz wprowadzenia nauczania zdalnego od 9 listopada 2020r. do 29 listopada 2020r. w klasach 1-3 Szkoły Podstawowej .

ZARZĄDZENIE NR 1 DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNOPRZEDSZKOLNEGO W KOŚCIELISKU SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KOŚCIELISKU, Z DNIA 1 września 2020roku.

ZARZĄDZENIE NR 2 DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNOPRZEDSZKOLNEGO W KOŚCIELISKU SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KOŚCIELISKU, Z DNIA 1 września 2020roku.

ZARZĄDZENIE

Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kościelisku

z dnia z dnia 26 października 2020 r.

w sprawie nauczania zdalnego dla klas 4-8

Szkolny Zespół Pieśni i Tańca ,,Polany” na XX Konkursie Młodyk Toniecników w Białym Dunajcu.

Dnia 16.11.2019r. Szkolny Zespół Pieśni i Tańca ,,Polany” brał udział w XX Konkursie Młodyk Toniecników w Białym Dunajcu. Spośród 178 toniecników z 22 miejscowości w kategorii par solowych i tańca zbójnickiego nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:
Kategoria – taniec solowy
(grupa wiekowa do 10 lat)
Szymon Karpiel i Katarzyna Sobczyk – wyróżnienie ( z 9 równorzędnych)
(grupa wiekowa 11-13 lat)
Jan Krzeptowski i Blanka Leśniak – wyróżnienie (z 7 równorzędnych)
(grupa wiekowa 14-16 lat)
Michał Karpiel i Natalia Sobczyk – wyróżnienie (z 8 równorzędnych)
Kategoria -taniec zbójnicki
( grupa wiekowa do 10 lat)
Wojciech Skupień, Szymon Karpiel, Szymon Rysula, Adam Trzop, Michał Fatla, Maciej Staszel – II miejsce
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Ślubowanie pierwszoklasistów.

15 listopada br. Uczniowie klas Ia i Ib po złożeniu uroczystego Ślubowania, zostali pasowani na uczniów naszej szkoły przez pana dyrektora Bogdana Juraszka.
Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki ufundowane przez Radę Rodziców, Samorząd Szkolny oraz zakładki do książek przygotowane samodzielnie przez uczniów klas IIIa i IIIb.
Dzieci przedstawiły program artystyczny, którego przygotowaniem zajęły się pani Iwona Nemś i pani Agnieszka Styrczula.
Podczas tej uroczystości mieliśmy przyjemność gościć pana Lemoine Jacky – mera naszego partnerskiego miasta Divion we Francji. Za obecność bardzo dziękujmy.
Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Konkurs Czytelniczy "Akademia Pana Kleksa"

W listopadzie 2019 roku w klasie IV został przeprowadzony konkurs czytelniczy ze znajomości lektury szkolnej pt. "Akademia Pana Kleksa". Konkurs polegał na odpowiedziach na pytania, rozwiązaniu krzyżówki oraz wykonaniu pracy plastycznej związanej z książką w dowolnej technice plastycznej.

Wyniki konkursu:

- I miejsce Felicja Nędza

- II miejsce Wojciech Skupień

-III miejsce Samuel Maksymiuk.

Wszystkim biorącym udział gratulujemy.

klekskleks1kleks2

Akademia z okazji Święta Niepodległości.

Dnia 12 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej w Kościelisku odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Klasy 5c, 5a i 2b zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Akademię przygotowały: Agnieszka Styrczula, Róża Wit-Marusarz i Sylwia Górka.

Więcej artykułów…