Get Adobe Flash player

Honorowy członek SKKT Klub Cooltury i Hightoury

14 maja we współpracy z panią Byrczek zorganizowaliśmy dla członków koła i klasy IIIBG spotkanie ze znaną podróżniczką Ewą Kardasińską. Nasza absolwentka opowiedziała uczniom o swojej pasji, jaką jest podróżowanie. Pokazała na mapie wszystkie kraje, które dotychczas zwiedziła i skupiła się na wyjątkowej, trwającej rok podróży do Indonezji. Przybliżyła uczniom różne aspekty życia w tym dalekim kraju, opowiedziała szereg zabawnych anegdot związanych z jej pobytem na Bali i innych wyspach ora przekonywała, że marzenia są do spełnienia, jeżeli się tego bardzo pragnie. Konkluzją jej wykładu było, że trzeba mieć pragnienia i koniecznie uczyć się języków obcych, wtedy świat staje przed nami otworem. Po zakończonej prelekcji pani Kardasińska została oficjalnie przyjęta w poczet honorowych członków Klubu, jako osoba, która swoją postawą propaguje i realizuje jego założenia.

 

Część zdjęć pochodzi z prywatnego archiwym Ewy.