Get Adobe Flash player

Uczniowie klas IVA I IVB na zajęciach w TPN

 

17 maja klasy IVA i IVB pod opieką wychowawczyń ( IVA Małgorzata Piotrowska, IVB Katarzyna Molek – Szpilka) oraz pani Magdaleny Zięby wzięły udział w warsztatach edukacyjnych w Dolinie Białego. Wycieczkę prowadził pan Tomasz Skrzydłowki- pracownik TPN. Uczniowie poznawali florę TPN, zapisywali swoje obserwacje w zeszytach ćwiczeń. Na koniec został przeprowadzony konkurs- najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni. Ku radości wychowawczyń większość uczniów zabrała na wycieczkę wodę zamiast słodkich napojów. Brawo Czwartaki!!!

Małgorzata Piotrowska

 

 

 

 

17 maja klasy IVA i IVB pod opieką wychowawczyń ( IVA Małgorzata Piotrowska, IVB Katarzyna Molek – Szpilka) oraz pani Magdaleny Zięby wzięły udział w warsztatach edukacyjnych w Dolinie Białego. Wycieczkę prowadził pan Tomasz Skrzydłowki- pracownik TPN. Uczniowie poznawali florę TPN, zapisywali swoje obserwacje w zeszytach ćwiczeń. Na koniec został przeprowadzony konkurs- najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni. Ku radości wychowawczyń większość uczniów zabrała na wycieczkę wodę zamiast słodkich napojów. Brawo Czwartaki!!!

Małgorzata Piotrowska