Biblioteka Szkolna

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 14:00

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

Już po raz czwarty uczniowie Szkoły Podstawowej w Kościelisku wzięli udział w akcji czytelniczej p.n. „Jak nie czytam, jak czytam”. Tym razem akcja odbywała się w różnych miejscach. Jako, że czerwiec to miesiąc wycieczek szkolnych to i książki pojechały z dziećmi na wycieczki. Było więc wspólne czytanie w Dolinie Białego, w Aqua Parku, na placu zabaw i wreszcie w samej szkole. Akcja z roku na rok cieszy się większym powodzeniem i zainteresowaniem nie tylko dzieci ale również i dorosłych.

czytam2019

protok

ela

Wyniki konkursu czytelniczego związanego z książką Łukasza Wierzbickiego pt. „Dziadek i niedźwiadek”

W konkursie brały udział dzieci z klasy III. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test pisemny oraz wykonywali ilustrację do książki.

Laureatami zostali:

I miejsce Wojciech Skupień