Get Adobe Flash player

POLANY

ZESPÓŁ "POLANY"
działa przy Zespole Szkół w Kościelisku

Najnowsze wieści i informacje znajdą Państwo na profilu facebook-owym tutaj.

 

polany zdjcie

 

Kierownik organizacyjny: Anna Michalik

Kierownik artystyczny: Ewa Nędza-Kubiniec

 

 

Działalność w roku szkolnym 2009/2010

15.11.2009: X Jubileuszowy Konkurs Młodyk Toniecników w Białym Dunajcu.

Uczestnicy w tańcu solowym:

Bartek Grzech i Ewelina Bukowska

Andrzej Szczepaniak i Karolina Bednarz

W kategorii do lat 15: Bartek i Ewelina wyróżnienie (14 wyróżnień)

Ponadto ? Specjalne wyróżnienie dla Bartka Grzecha

 

19.11.2009: Gminny Przegląd Zespołów Regionalnych w Kościelisku

Polany przedstawiły program: Ojców nima, sami w doma

 

22.12.2009: Występ w szkole w Kościelisku ? program świąteczny

 

Styczeń 2010: Gminny Przegląd Grup Kolędniczych ? Dom Ludowy

 

03.05.2010: I Tatrzański Przegląd Dziecięcych Zespołów Regionalnych ?

Zakopane pod Gubałówką. Wzięło udział 14 zespołów.

Zespół ?Polany? zajął II miejsce, zdobywając statuetkę ?Srebrne kierpce?

i został zakwalifikowany do XXXIV Karpackiego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ? do Rabki.

 

08.05.2010 XVIII Przednówek w Polanach

Udział w konkursie:

Śpiew pasterski - chłopcy, kat. do lat 18-stu:

Bartek Grzech, Kuba Styrczula Sala, Wojtek Obrochta Korduś, Krzysztof Ryłko (wyróżnienie)

 

13.06.2010: XXXIV Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce-Zdroju

(na deskach rabczańskiej Muszli Koncertowej)

Program: Ojców nima, sami w doma

 

18-20.06.2010 Wyjazd zespołu do Czech ? Bystrzyca

Międzynarodowy Świętojański Festiwal Folklorystycznych Bystrzyca 2010

 

Działalność w roku szkolnym 2010/2011

 

10-12.09.2010 Zespół Polany gościł w Kościelisku:

zespół ?Łączka?z Bystrzycy (Czechy), który przyjechał do nas z rewizytą.

 

3.10.2010 XXIII Przeziyracki Młodych Toniecników i Śpiewoków Góralskich

w Ratułowie

Udział wzięli:

Jakub Styrczula (solista)

Andrzej Szczepaniak i Weronika Tracz

Robert Karpiel i Karolina Bednarz

 

Kategoria: ŚPIEW SOLOWY

(Kat.III) wyróżnienie: Jakub Styrczula

 

Kategoria:TANIEC SOLOWY:

(Kat. III): wyróżnienie: Andrzej Szczepaniak i Weronika Tracz

 

8.10.2010 Występ zespołu podczas poświęcenia Gimnazjum oraz otwarcia ?Orlika?

Układ taneczny.

 

14.11.2010: XI Konkurs Młodyk Toniecników w Białym Dunajcu

Uczestnicy w tańcu solowym:

Bartek Grzech i Karolina Bednarz

Andrzej Szczepaniak i Natalia Tomaszewska

Robert Karpiel i Weronika Tracz

 

Wyróżnienie otrzymali: Bartek Grzech i Karolina Bednarz (w kat. do lat 15)

 

Chłopcy zdobyli II miejsce w tańcu zbójnickim (kat. 10 ? 16 lat)

 

25.11.2010 Gminny Przegląd Zespołów Regionalnych w Dzianiszu

Zespół Polany zaprezentował program pt. Po sumie odpustowej